מאגדות דיסני לזיקוקי הטינדר

כוורת שרה: מסיפורי פוגי אפשר ללמוד

ואני שואל מהיכן אנחנו למדנו על זוגיות? מההורים שלנו? מההורים של החברים שלנו? וכשאני מדבר עלינו, אני מכוון לחתך הגילים 40-55

disney tinder

האם אתם רוצים זוגיות כמו של ההורים שלכם? האם הייתה לוקח את אמא שלך בתור בת זוג, האם היית לוקחת את אבא שלך בתור בן זוג?

ככול שיוצא לי לשוחח יותר ויותר, אני שומע את הכמיה לזיקוקי דינור בדייט ראשון שימשכו אל השקיעה ויחיו באושר ועושר עד אחרית הימים, יזדקנו ביחד על הספסל אל מול הים.

רק מה, זיקוקי דינור, יש להם תכונות מאוד מדויקות, עולים במהירות גדולה, עושים רעש חזק ואור גדול יפה ומרשים ולאחר כמה רגעים נכבים ובקול ענות חלושה נופלים לאדמה, אורך החיים שלהם מאוד קצר, מרשים מסנוור מעורר התפעלות לשנייה, כן כן, רק לשנייה.

אז למה בעצם, אני שומע כל כך הרבה פעמים את התשוקה לאותו זיקוק…

פשוט, כי על זה גדלנו, סרטי דיסני, נסיך פוגש את סינדרלה והם רוכבים ביחד אל השקיעה, נסיכה מנשקת צפרדע והוא הופך לנסיך, היפה והחיה להמשיך? איזה עוד סרטים עולים לכן בראש?

אז עם כל מה שניסו למכור לנו בסרטי דיסני היה נכון, כיצד באו לפתע פתאום תוכניות הטלוויזיה אהבה ממבט ראשון? איזה זכות קיום יש לתוכניות האלה? שהרי זה הפוך בדיוק לכל מה שגידלו אותנו עליו.

זה למעשה לחזור לשדכנית של פעם, זאת שחיתנה את אבא ואמא כי סבא וסבתא חשבו שזאת עסקה מוצלחת.

מפגישים שני אנשים זרים לחלוטין ומצפים שתהיה שם התאמה גדולה והצלחה כבירה, שבלעדיה איך ימכרו את הפורמט לעונה השנייה של התוכנית? או ימכרו את הפורמט למדינות שונות וערוצים נוספים?

כנראה שהמומחים יודעים משהו, לא?

מודה, ראיתי רק מספר פרקים ראשונים של אחת העונות, ומה שעובר במסך זה המון מנגנוני הגנה והרבה סיבות לנסות ולברוח מהקשר כמה שיותר מהר, כל כך הרבה סיבות לפסול, במקום לנסות ולתת צ'אנס, להכיר לסמוך על המומחים מה יש שם מעבר למראה הראשוני.

כשאני מסתכל על הזוגיות המדהימה שיש לי בשנים האחרונות, היא לא התחילה בזיקוקי דינור, נהפוך הוא, היו שם כל כך הרבה סיבות להגיד אחרי הדייט הראשון תודה אבל לא בבית סיפרנו, אולי בגלגול הבא, זאת לא את זה אני ושאר קלישאות.

ובמקום זה בחרתי לראות את חצי הכוס המלאה שרק הלכה והתמלאה עם הזמן.

בכל מפגש בכל אינטראקציה שמנו לבנה על לבנה בכדי לבנות את הבית שלנו ונוצרה אהבה וחברות מאוד גדולה, לאחר נשואי הראשונים זאת מערכת היחסים הכי גדולה שהייתה לי.

זה לא היה קל, ובטח שלא פשוט, בכל זאת, כשמקלפים בצל יורדות דמעות, אבל רק אם הגעתם למקום שבו אתם מצליחים לקלף קליפה אחרי קליפה ויש הרבה דמעות שמרטיבות את החזה רק אז אתם יכולים לדעת שאתם בכיוון הנכון.

רוצים סימן, טוב שביקשתם: כשבן הזוג משתף אותכם במשהו שהוא לא סיפר לאף אחד מעולם, זה השלב שקיבלתם ממנו את האמון הגדול ביותר הגעתם למקום שאף אחד אחר לא הגיע לפניכם, גם לא הפסיכולוג שלו.

 זוגיות וחברות נמדדת ברגעים הקשים כשצד אחד נמצא שם עבור הצד השני, כשמגלים שיש על מי לסמוך אבל בשביל להגיע לשם צריך בתור שלב ראשון לוותר על "אגדת הדיסני" ולתת צ'אנס ולהסתכל על חצי הכוס המלאה ולשאול למה "כן" ולהתחיל לעבוד קשה ביצירת הזוגיות, במקום לחשוב שהטינדר מלא דגים ואוטוטו אני מעבירה ימינה את הנסיך שלי עם הקוביות בבטן חוש ההומור הכובש, כי אחרת בין העברה לשמאל ושוב לשמאל ובהמתנה לנסיך את שוב הולכת לישון לבד וחבל.