ספר שלישי – איזון

book3_web_soon
איזון הינו הספר השלישי בסדרה "יחסים פיזיקליים", הספר ממשיך ומעמיק במארג הקשרים במערכות יחסי האנוש בהן אנחנו סובבים בחיי היום יום, תוך מתן דגש על חיים בהרמוניה עם עצמנו והסביבה, כפי שהטבע התכוון ותכנן עבורנו.

לכל דבר בטבע יש סיבה, גם אם טרם הספקנו לפענח אותה, שרשרת המזון הינה ארוכה ומגוונת פועלת בהרמוניה עם הסביבה. במרוץ החיים של המאה ה 21 אנחנו עסוקים בהשרדות ואיננו מספיקים לעצור לרגע ולהסתכל על חיינו, האם אנחנו מרוצים מהמקום בו אנחנו נמצאים, האם אנחנו חיים בהרמוניה עם עצמנו והסביבה, ואם לא, מה נדרש מאיתנו בכדי להגיע למקום הזה.

ספר ההמשך "הרמוניה" מציג כלים לבחינת מערכות היחסים שלנו, עם עצמנו, בן הזוג, המשפחה ומקום העבודה, האם אנחנו נמצאים במקום הנכון עבורינו, ואם לא, מה נדרש בכדי להגיע למקום הנכון.
הספר מציג את הכלי "עוגת עץ הזמן" המאפשר לנו להסתכל על חיינו, להבין מה העיקר, וכיצד לנהל את הזמן שלנו בהתאם לסדרי העדיפויות ומה המחיר שאנחנו בוחרים לשלם במישורים מסויימים בכדי לייצר רווח במישורים אחרים. להבין איך אנחנו מתנהלים במרחב מערכות היחסים ומה עלינו לחפש בכדי למצוא זוגיות טובה לאורך זמן, מהו האיזון הנכון בין משפחה ועבודה, ובין בני הזוג וגידול הילדים, מה באמת נדרש מאיתנו במקום העבודה בכדי להצליח ולהגיע לתוצאות מיטביות.