יחסים פיזיקליים – סדרת הרצאות

  • מחפש זוגיות בנרות ועדין ישן באלכסון?

  • סובל במקום העבודה ועדין ממשיך ללכת כל יום מחדש?

  • כמה פעמים הבטחת לעצמך ממחר דיאטה והמשקל רק עולה?

  • ממשיך לריב עם האישה והילדים במקום לחיות באושר ואהבה?

"אי שפיות: זה לעשות שוב ושוב אותו דבר ולצפות לתוצאות שונות"

אלברט איינשטיין

 דיאטה

המתמטיקה של הדיאטה

כמה פעמים הבטחת לעצמך ממחר דיאטה והמשקל רק עולה?
בעוד שאת המתמטיקה של הדיאטה כולם מכירים, במפגש הזה ננצל את ההזדמנות לבחון את נושא הירידה במשקל וההתמדה וההשארות במשקל היעד מזווית שונה, לעשות את זה הפעם בכדי שישאר ולהתחיל לאהוב את עצמך כמו שבאמת היית רוצה.

 זוגיות

זוגיות

בן הזוג האידאלי, מה לחפש ואיפה?

זוגיות, מחפש זוגיות נפלאה? בבית עם בן/ת הזוג, בעבודה עם הבוס. לפני שתוכל לאהוב את בן/ת הזוג אתה קודם כל צריך לאהוב את עצמך ולכן נברר תחילה האם אתה במקום הנכון עבורך כפי שהטבע התכוון ומידה ולא, מה נדרש ממך בכדי להגיע לשם. תלמד ותפנים מי הוא בן הזוג האידאלי עבורך, מה הם התכונות שעליך לחפש בבן/ת הזוג בכדי למצוא התאמה כפי שהטבע היה רוצה, וכן היכן לחפש בכדי למצוא.

 יחסים

יחסים

איך לקום כל בוקר לאורך שנים ליד בן זוג אוהב

יחסים הם יחסים הם יחסים: ההורים, בן/ת הזוג, ילדים, הבוס והעובדים, הלקוח והספק ואפילו הגוף שלנו, בספר והמפגש "יחסים" תראה כיצד כל מערכות היחסים מבוססות על אותם חוקים. לאחר שתפנים ותישם בהצלחה דפוסים חדשים בהתנהלות היומיומית שלך במערכת היחסים הראשית שלך תוכל להעתיק את הצלחה לשאר מערכות יחסים בהן אתה מתנהל. כתוצאה תמצא את עצמך מתעורר כל בוקר ליד בת זוג אוהבת ליום נהדר.

איזון

 איזון

קריירה ומשפחה האם וכיצד ניתן לשלב?

האם גם אתה, כל יום מחדש מתלבט איפה להשקיע את הזמן, במשפחה והזוגיות או בנתיב הקרירה? במסגרת הספר והמפגש "איזון" תראה כיצד לייצר סדרי עדיפויות ובכמה משימות אתה יכול לטפל בו זמנית ביעילות, וכן איך ומתי תוכל לשנות את סדרי העדיפויות בצורה יעילה.

"עוגת עץ הזמן" הינו כלי שפותח במיוחד עבורך בכדי לסדר את הדברים החשובים בחייך, האם מה שאתה אומר שהוא החשוב ביותר בחייך הינו גם הדבר שלו אתה מקדיש את רוב זמנך?

שינוי

שינוי

שינוי הוא מסע בין 1000 צעדים המתחיל בצעד אחד קטן

כשאתה קם בבוקר ומסתכל במקרה, האם מולך נמצא אדם מאושר? במידה ולא, האם יש טעם להמשיך ולעשות שוב ושוב את אותו הדבר? האם לא הגיע הזמן לשינוי? אבל מהו שינוי?

שינוי הינו תהליך הוא אינו מתרחש ביום אחד, בכדי להביא את השינוי לחייך עליך לשנות הרגלים של חיים שלמים ולהביא לחייך הרגלים חדשים. במסגרת הספר והמפגש "שינוי" תלמד מה נדרש ממך בכדי לחולל את השינוי הרצוי ולמלא את חייך וחיי היקרים לך באושר ואהבה.
בכדי שהשינוי יהפוך לחלק מחייך החדשים עליך החובה לצרוב את השינוי בך.