ספרים

ספרים

הספרים מגוללים סיפור מרתק בין מספר מפגשים דמיוניים ומלאי תובנות בין הדמות הראשית ("העתיק") לבין דמויות היסטוריות ותנכיות: אייזיק ניוטון , גליליאו גליליי, משה רבנו ואחרים. בכל מפגש משוחחות הדמויות על יחסי אנוש כבבואה של חוקים פיזיקליים שונים. הפנמת היחסים בין החוקים הפיזיקליים לתובנות האנושיות שמשתמעות מהם מאפשרת לקורא להתבונן באורח עמוק יותר פנימה אל תוך עצמו והחוצה אל עולמו, להיות אדם שלם יותר, שליו יותר, ועל בסיס זה לבנות מערכות יחסים יציבות, בריאות ומאושרות לאורך זמן.

 

sefer1יחסים

יחסים הינו הספר הראשון בסדרת הספרים. הספר מציג בחלקו הראשון את מעגלי היחסים והאיזון ההדדי בהם אנחנו סובבים מדי יום, הצגת הכלים הפיזיקליים המאפשרים לנו לנתח ולהבין את הסיטואציות במטרה לפעול להשגת תוצאות טובות יותר בחיינו, בחלקו השני של הספר מוסבר מדוע אנחנו ממשיכים להישאר במערכות יחסים אשר אנחנו יודעים שאינן טובות עבורנו, ומה נדרש מאיתנו בכדי לשבור את מעגל הקסמים ולחולל את השינוי שיביא את האושר לחיינו. פרק ראשון לקריאה

sefer2שינוי

שינוי הינו הספר השני בסדרת הספרים מציג לקורא מראה המאפשרת לו לבחון את חייו, ולתת מענה לשאלה האם הם מאוזנים ונכונים, כפי שהטבע הגדיר עבורו.

הספר מציג את השינוי כתהליך ומה נדרש מכל אחד ואחד מאיתנו בכדי ליישם בחייו שינוי שישאר שם לאורך זמן ויאפשר לו להביא אושר לחייו

sefer3איזון

איזון הינו הספר השלישי בסדרת הספרים מציג לקורא מראה המאפשרת לו לבחון את חייו, ולתת מענה לשאלה האם הם מאוזנים ונכונים, כפי שהטבע הגדיר עבורו.

כבני האדם אנחנו יודעים לכופף את הטבע לצרכינו, בהצלחה רבה יחסית. החלפת גישה זו בגישה של זרימה על פי מה שטבעי עבורנו ושמירה על הרמוניה ואיזון בחיינו תביא אותנו למקום טוב בהרבה ותשפר משמעותית את איכות חיינו.