מבט בעיניים – מצא את ההבדלים

יו, אתם ממש דומים, יש מצב שאתם אחים תאומים? זאת הייתה הקריאה שנפלטה באופן ספונטני מהמלצר שניגש אלינו בערב יום ששי בחוף הים…

c

המחשבה המקורית שהביאה אותנו באותו ששי בערב לחוף הים הייתה רחצה לילית (בערום…? יש דברים שהשתיקה יפה להם) רק שמחשבות לחוד ומציאות לחוד, הים שבבוקר היה רך ומלטף ומזמין, בשעת לילה היה פחות מחבק רך ומזמין ויותר גלי קצפי ועוקצני ולאחר טבילה קצרה עד גובה הברכיים, מצאנו את עצמנו מחשבים מסלול מחדש ויושבים רטובים במסעדה שעל החוף. (כמו שנאמר, החיים זה מה שקורה בזמן שאנחנו עושים תוכניות).

ואז המלצר הפתיע אותנו עם התובנה שלו, אז נכון, בני זוג הופכים להיות דומים עם השנים, אבל אנחנו אפילו עוד לא סגרנו שנתיים יחדיו… קצת מוקדם מדי.

העניין הוא, שלאורך הכמעט שנתיים שאנחנו ביחד, שבמגוון רב של סיטואציות בלתי תלויות, ניגשים אלינו אנשים שונים וזרים ומיוזמתם מציינים שוב ושוב שאנחנו ממש יפים ודומים….

רק מה…. שאנחנו בכלל לא רואים את קווי הדימיון, לה יש ציצי ולי יש בטן קטנה (פעם היו גם ריבועים) , לי שיער קצר ושחור ולה ארוך וגולש והצבע… ע"פ מצב הרוח.

אז התחלנו לשאול ולחקור, היכן אתם רואים את קווי הדמיון, והתשובות היו די עקביות, בעיקר בעיניים.

אשמח לשמוע מה אתם חושבים, האם גם אתם רואים קווי דמיון? היכן? שתפו אותי, מה אתם רואים? מצאו את ההבדלים הדומה והשונה (כתבו בתגובות למטה)

 b

a

מכאן זה נהיה לנו הרבה יותר פשוט להבנה, יודעי דבר טוענים שהעיניים הם בבואה של הנפש, ובמבט בעיניים רואים בדיוק מי האדם שמולנו מה מצב הרוח והאנרגיה שלו.

אז כן, מהעיניים של שנינו כשאנחנו ביחד נובע אושר ואהבה מאוד גדולים וזה מדבק ובולט למי שמסתכל מהצד, במיוחד כשהוא/יא מגיע מזווית מבט נקיה ובלי מטרה או שיפוטיות.

אז, כן, אושר זה דבר מדבק ומקרין מהעיניים החיבור בניינו יצר ספירלת העצמה, טוב שמזין טוב ובתורו מחזיר טוב שרק הולך וגדל ומתעצם. מאוד טוב לנו יחדיו ולמביט מהצד זה ברור מאליו ולנו….? לנו זה כל כך לא מובן מאליו, אנחנו בהודיה מאוד גדולה לבורא עולם שזימן אותנו לצעוד לאורך אותו שביל יד ביד,  ואם זה הופך אותנו לדומים, נפלא.

וזאת גם הזדמנות נפלאה להסתכל על בן/ת הזוג שלכם/ן ולראות היכן אתם דומים…. מעניין מה תגלו

תגובה אחת על הפוסט “מבט בעיניים – מצא את ההבדלים